| YukyTsukiyomi a întrebat:

Funda, buna stiti ca pe canalul minimax seara este ANIMAX ei bine eu am digi si nu prin animax prind doar minimax si nu-mi place eu ador animaxul dar nu-l am laughing stiti cumva dc nu-l prind si cum as putea sa-l prind mersi ȘP

4 răspunsuri:
| TRONGUY222 a răspuns:

Si eu la fel...
e un ecran negru si animaxul e sgrul canal de desene animate bun crying

| Monica_7453 a răspuns:

Pe digi nu prinzi animaxul. funda pls?

| amicumms a răspuns:

Pentru asta trebuie sa vorbesti cu operatorul tau de cablu, poate nu se afla in pachetul tv de care dispui.