| MeGhosta a întrebat:

Funda! happy Stiti ca dupa Minimax de la 8 apare Animax. Dar eu de ce nu il am?straight face Inainte il aveam! Si dupa la un moment dat nu il mai prindeam! Vad Minimax si dupa se facea negru de la 8 fara sa imi arate Animax.Si acum cateva zile mi-am bagat un aparat de la Digi ca sa prindem mai multe programe si eu fericita ca poate o sa prind si eu Animaxul din nou, NIMIC...Stiti ce are? Stiti ce trebuie sa fac?straight face

5 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Lol,si eu sunt in aceeasi situatie,Din cate stiu trebuie sa te duci la ei,ca am impresia ca animax sa facut canal niversal si nu mai apare dupa minimax,doar cred asta,nu stiu sigur,du-te la ei deunde ai tu rds, romtelocom, si puneti restul extensilor.

| maddy0212 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie. Vad negru dupa ora 8. Iar varul meu prinde Animax'ul. Habar n'am ce are.

| Kampion a răspuns:

Asa este, daca ai digi asa ramane, aveam si eu inainte, dar acum mi-am bagat net si sta pana la 01:00 noaptea. Funda

| KentGG a răspuns:

Si mie la l la un var merge o jumatate de ora apoi nici la el nu merge

| TakeItSlowXD a răspuns:

Nici mie nu imi apare, insa am fost in vacanta la un strand, iar acolo aparea. Cred ca anumite antene nu prind acest program, o fi o chestie de locatie. confused