| SuperSaiyan4 a întrebat:

Mai exista la TV canalul Animax, ca eu nu il mai prind.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nici eu nu il prind, cred ca l-au scos din grila de programe

| Alrawan a răspuns:

Intră pe cool-tv.net de pe internet explorer, descarcă ce îţi cere acolo, şi îl poţi vedea online de la 20:00 pe minimax :d Baftă

| positivity a răspuns:

Da încă mai există.
Minimax -> după ora 20 -> Animax.

| SuperSaiyan4 explică (pentru positivity):

Da de ce nu il mai prind, sunt la rds si am pachet de baza, trebuie sa platesc in plus pentru el?

| AlleAlllexandra a răspuns:

Nuuu,nu mai exista. Acum in loc de Minimax/Animax este Jim Jam. Un program de rahat. Funda?

| SuperSaiyan4 explică (pentru AlleAlllexandra):

Da ce ii pe Jim Jam?

| AlleAlllexandra a răspuns (pentru SuperSaiyan4):

Pe Jim Jam sunt toate desenele de pe Minimax...Nu stiu sigur daca si de pe Animax, deoarece nu m-am uitat pe acel program numai odata.

| MyaEmy a răspuns:

Nu stiu daca mai exista sau nu, stiu ca inainte era dupa ce se termina Minimax.
Dar poti sa vezi Animax si pe internet.
Sper ca te-am ajutat happy

| Sarbo a răspuns:

Intr-alta tara.