| Anna_3775 a întrebat:

Buna TPU! Am observat ca pe facebook multi isi posteaza pe perete fotografii. Cum se pot posta fotografii pe perete? Ma puteti ajuta un pic, va rog? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| iuandfto a răspuns:

Buna. Pai te duci la peretele tau. O un spatiu acolo unde scrie : La ce te gandesti? Mai jos este Adauga. Dupa adauga este o iconita. Daca pui mouseul deasupra scrie Fotografii. Dai acolo si ati apar 3 optiuni. Din alea 3 alegi una.

1 răspuns:
| lol1232 a răspuns:

Deci intra in cont apasa sus Profilul meu acolo unde scrie La ce te gandesti? in stanga un pic mai jos de La ce te gandesti scrie Adauga si apesi pe primul desen