| BoOMsTyLe a întrebat:

Am o problema pe facebook care nu imi place deloc! Deci ati vazut cand dati like la o poza sau lasati un coment se posteaza pe perete ca ati facut acel lucru...ei bine eu oricate likeuri as da si comuri nu apare pe perete..Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Michaelis a răspuns:

Nici la mine nu apare, chestia ii ca daca dai like la o poza de la prieteni nu se vede dar dac dai la o aplicatie sau la ceva de genul se va vedea.iar la comment si acolo la fel.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Fundita? happy