| Anutzabhaaa a întrebat:

Funda? Ce inseamna cand un baiat se uita la tine mereu si cand te uiti la el se uita in alta parte...ii este rusine de mine si cand vb cu mine se uita frumos.\ Ms

Răspuns Câştigător
| black1white a răspuns:

Inseamna ca te place dar nu are curaj sa iti spuna asta.si evita privirea ta deoarece este rusinos sa nu are suficienta incredere in elbig grin
doar tu il poti ajuta.surprinde'l.imbratiseaza'l pe la spate...sa vezi cum reactionezasmug
fundapuppy dog eyes te roog

10 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Inseamna ca te place, dar este prea timid sa ti-o spune. Te admira, pe ascuns, si ii este frica sa se uite in ochii tai, sa nu crezi ca e vreun nebuntongue
Cum a zis si Black, imbratiseaza-l pe la spate, sau in fata, nu cont, si vezi reactia lui, daca sta, ok, daca incearca sa se departeze, ori nu te place, ori este mai rusinos decat pare, si trebuie sa faci tu primul pas.
Timiditatea la baieti este mai rea decat cea la fete, pentru ca timiditatea unui baiat este numita "frica" si de asta ii este lui "frica" de timiditate, de ce o sa spuna lumea, si de asta, trebuie sa faci tu primul pashappy

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Te place dar este prea timid pentru a îţi zice.

| MrsDraguttza a răspuns:

Te place
Fara comentarii
Intrebarea e : tu il placi?

| MrsDraguttza a răspuns (pentru Anutzabhaaa):

Atunci ce mai astepti
fa tu primul pas
crede-ma mi s-a intamplat

| DyDy7432 a răspuns:

Ori e rusinos ori te place.hee hee

| scarry a răspuns:

Te place cu siguranta dar ii e prea frica sti spuna din cauza ca tu sa nul respingi daca si tu il placi ar trebui ca u sa faci primul pas ca el sigur nu o sa-l faca

| Areen a răspuns:

Te place whistling. Si mie imi face asa love struck. SI norocul este ca dirigintele ne-a pus acum impreuna in banca si tot se uita la mine cu coltul ochiului, ma face sa rad, vb f frumos cu mine love struck. Si mie imi p de el, dar mi ft rusine... Anutza, e clar ca te place :*