| madalinutza a întrebat:

De ce cand te uiti la un baiat el se uita in alta parte?laughing

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Ori nu a realizat ca te uiti la el si din intamplare privirea lui este intr-o alta directie, ori te place happy sau poate ca este mai rusinos big grinwinking

14 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Daca despre evitarea privirii este vorba si nu despre o privire intamplatoare pe care tu i-o arunci cand el tocmai se uita in alta parte insamna ca, ori e timid, ori te place si nu-ti sustine privirea pentru ca nu vrea ca aceasta sa-l tradeze. Oricum, dupa cum cunosc eu adolescentii de astazi, daca exista printre ei unul care nu priveste cu tupeu fetele, atunci sa stii ca acel baiat merita cunoscut.

| Bacemi a răspuns:

Ori este mai rusinos, ori te place. Si eu fac asa, cateodata dintr-un motiv, cateodata din altul. Baietii care fac asa sunt mai timizi.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pentru ca te place big grin
Ca altfel nu ar avea de ce sa iti evite privireawinkinglove struck

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Ca nu il ''tine''sa se uite la tine! in ochilaughing

| laptopnews a răspuns:

Pentru ca simte cand te uiti la el si nu vrea sa te vada in fata ochilor?

| Яùxsi a răspuns:

E si el timid. :d

| Яùxsi a răspuns:

Nu il tine sa se joace "cine cedeaza primul" laughing

| zumba zumba a răspuns:

E el rusinos... sau s-ar putea sa te placa.

| Andrreeubehs a răspuns:

Gen: poate te placelaughing acela.si ii e rusinewinking
Dar.
Unii baieti st chiar de treaba.genu asta se potriveste
Inseamna ca esti dragutsa si le daai o priivire super!
pupiiiiilove struck
Funditalove struck

| Rezzo a răspuns:

Nu e neaparat sa te placa, cel putin la mine daca plac pe cineva, ma uit si eu in ochii ei, hai sa vedem cine cedeaza primul laughing, oricum orice e posibil, sa te placa si sa fie rusinos, sa fie indiferent

| khiflutza a răspuns:

Poate ai niste ochi care "ard"... si noi stim ca arsurile nu fac bine nici trupului nici sufletului...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De emotii!laughingSau te referi in alta parte, adica la...lant?rolling on the floor Ii atrag atentiawhistling.

| s3nz0r a răspuns:

Ca te place sau ii este rusine de tine

| alik_4594 a răspuns:

Te place dar nu are curaj sa te priveasca in ochi...