| SecretName1234 a întrebat:

FUNDA! Ce jocuri de fete gen lady popular stiti? va rog sa imi spuneti!

Răspuns Câştigător
| Angel_4421 a răspuns:

Stardoll, imvu, ourworld, miss bimbo, fantage, pollypoket, club penguin, pandanda, panfu, i-dressup, Vside, woozworld, Ubiworld, girlsense.Atatea stiubig grin:*:*:*fundita?

3 răspunsuri:
| Whatthehell66 a răspuns:

Mai stiu eu unul pe www.bebo.com se numeste Fashion City.

Uite si linkul :

http://www.bebo.com/c/games? v_selected=fashion_city&v_source=promo_bar_click

Sper ca ti-am fost de ajutor.
Ki$$.

Funda?;;)

| Deutza_5625 a răspuns:

Poi, eu ma joc sorority life p facebook (e cel mai tare joc ever)si daca vrei fa-ti cont si o sa te bag in casa mea, ok?
Pupycey!

| XchokockX a răspuns:

Stardoll, pandanda, barbiegirls, imvu, metin2, club penguin, panfu, i-dressup, miss bimbo, fantage, pollypocket, Vside, woozworld, Ubiworld, girlsense, gardenparty