| Pixel2009 a întrebat:

Funda! Ce parfum sa folosesc? 15 ani, vreau ceva care sa tina mult si sa nu fie foarte evident, ceva discret care sa faca impresie happy

1 răspuns:
| Jurnaldedecembrie a răspuns:

La 15 ani nu trebuie sa iti alegi cine stie ce, esti un copil.Depinde foarte mult de gusturile tale. Daca vrei de la AVON iti dau ca exemple cateva din parfumurile care le-am avut si au persistat:
-Pur Blanca -Incandescent -Perceive -Little Black Dress(ala alb nu miroase bine)
Oriflame:Elvie