| tania_3947 a întrebat:

am 14 ani si acum sunt intr-o tara noua. evident ca ma si duk la o scoala noua... nu-i cunosc pe nmn. vreau si eu un sfat cum sa ma comport cu noii colegi. cum s fac cunostinta cu ei.desigur ca stiu s fac cunostinta cu alte persoane dar vreau ceva mai nou ca s nusi faca o impresie rea despre mine

2 răspunsuri:
| Helene a răspuns:

Da'mi un mesaj cu id tau, eu sunt in Franta, si am inceput vineri scoala, deci pot sa iti zic eu happy

| Luanaaa a răspuns:

Pai sa fi imbracata superlove struck sa ai un zambet frumos pe buze, sa fi energica, cu spirit nostim, dar finutza in acelasi timp, sa fi speciala.
Daca sunt baietii, Fluturand din gene te duci si spui buna ma numesc, pe tine cum te cheama, bla bla, prietenii apropiati imi spun (.) o sa te intrebe de unde vi, le spui.Fi speciala si feminina.
Daca sunt fete fi naturala vorbeste cu toate nu conteaza cum arata.si tot asa o sa te intrebe de unde vi, sunt multe subiecte de discutii(profii medile muzica )
Important e sa fi TU, naturala, bine dispusa, aranjata, feminina, glumeata. Mult succesc sa imi spui cum a fost:*.