| vis a întrebat:

[funda] cine imi da niste mesaje triste, status dar nu copiate de pe google ceva original :-) creatie proprie funda garantat.

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Am cateva creatii de ale mele,sper sa iti placa:

''Am fost trist,am regretat.
Am fost fericit,n-a mai contat''

''A-i gresit,te-am iertat.
M-ai mintit,te-am iertat.
M-ai parasit,m-am razbunat''

''Stau si plang,suspin.
De umbra,m-am ferit,
Insa, acum inteleg,
Ca totul mi-a fost scris,
Sa fiu parasit.''

''Greseala mea, ca te-am lasat.Crezand ca ti-e mai bine.''

''Te-am iubit,si nu inteleg cu asta ce am gresit?''
M-ai iubit, si nu inteleg de ce m-ai parasit"

Unele sunt mai codificate, insa daca prinzi ideea sunt frumoase ^_^.

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu am nevoie de tine, am nevoie de noi.Cand o sa poti sa intelegi asta, o sa scapi de orgoliu si o sa te intorci la mine? sad

| Alecssa a răspuns:

"am cazut, m.am ridicat, te.am iubit, tu m.ai uitat" este creatie proprie

| Musique a răspuns:

"Am stat si am privit luna de sute de ori cu gandul la tine.si de fiecare data ma`nrtebam.mai tii la mine?"

| Micuţa a răspuns:

"Vreau ca din 1000 de cuvinte unul sa fie URA! Cea care te reprezinta pe tine!"

"In cet in-cetisor totul va trece.Rana se va vindeca iar eu te voi uita.Nu te-ai tinut de cuvant.problema ta...nu a mea! Ai pierdut un inger din viata ta!"

| RoaRxDD a răspuns:

This is how it ends, this is everything i can do and i won't try again. [Asa se termina, asta e tot ce pot face si nu voi incerca din nou]
Try to ignore me, it's better, i think this was just a drama.
[Incearca sa ma ignori, e mai bine, cred ca a fost doar o drama]
I love you, but, i think we should be separated, 'cause it's better.
[Te iubesc, dar, cred ca ar trebui sa fim separati, E mai bine]
I don't understand how can you be so stupid. Can't you see? This is the end!
[Nu inteleg cum poti fi atat de prost. Nu vezi? E sfarsitul!]
You told me not to forget you, but, you already did.
[Mi-ai spus sa nu te uit, dar, tu deja ai facut-o]