| JustSimple a întrebat:

Funda, cine ma ajuta cu niste sfaturi despre cum sa-l conving pe tata sa-mi ia un telefon nou? tata e foarte econom si il repara pe al meu in caz de orice.va rog si funda si vot mereu.Ai? ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Dia a răspuns:

Fa un pact cu el.happy
Adica gen" tata uite, daca eu fac curat in casa, spal vase, tund gazonu`, invat bine la scoalaa, [chestii de gen laughing], imi vei lua un telefon nou?"
si daca nu merge asa... adunati bani si iatzi singura unuuhappy.

2 răspunsuri:
| herbalist a răspuns:

Vinde l u pe al tau si mai ii ceri lui ceva baniwinking

| candygirl a răspuns:

Strica-l atat de tare incat sa nu mai poata fi reparat laughing.