| deliutza_7233 a întrebat:

Cum imi conving parintii sa imi i-a telefon? Al meu s-a stricat si tata mi l-a dat pe al lui si telu care tata il are acum la el nu prea mai merge. Cum ii conving sa imi ia altul?

Răspuns Câştigător
| yumii a răspuns:

Hum, spune`le ca ai nevoie de un telefon nou, numai al tau, sa ai lucrurile tale persnale in el big grin. Convinge`i ca poti avea grija de el si ca meriti unul happy ^ ^

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde daca le-ai facut probleme, fa treaba o luna da treaba nu prefacatorie si dupa aceea BINGO