| rapgirl123 a întrebat:

Cum il conving pe tata sa-mi ia un nou telefon?

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Pai fii o fetita cuminte,apuca-te de curatenie,ia note mari si trece-le in carnet+semnatura prof,du gunoiul,fa mancare,vorbeste frumos, ajuta-i la treaba, raspunde la telefon si apoi cheama-i daca ii cauta, fa-i sa rada, etc.Bafta! :*

| doriiy a răspuns:

Spune-i ca vine craciunuu rolling on the floor) ' bucuria de a darui ';>

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,sa stii ca depinde de la parinte la parinte, daca tatal tau este mai exigent, probabil are pretentii de la tine, ceea ce inseamna ca nu iti va fi foarte usor sa il convingi dar nici imposibil.Fi o fata exemplara, invata pentru a lua note bune, intotdeauna asigura-te ca ai curat in camera si chiar si cel mai mic lucru este la locul lui si bineinteles, manifesta-ti iubirea fata de parinti intr-un mod ceva mai diferit fata de cum o faceai inainte. Vorbeste-i frumos, spune-i ca de acum incolo vei lua numai note mari etc.Vei vedea cum usor, usor, il vei convingewinking! Succes!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Il arunci pe ala vechi in wc si pe urma spui ca miroase urat si nu il mai poti folosi.

| gangnamstyle a răspuns:

Daca omul n-are bani sa-ti i`a tie telefon si iPad si Ipod si tot ce vrei tu eu cred ca e de ajuns ca iti da sa mananci te inbraca si iti plateste orele la scoala si ca te tine si acasa tu ce crezi? eu cand am vrut ceva am incercat sa fac singur sa gasesc o solutie si am inceput sa fac tutorial de gaming de let`s play`uri si am ajuns la suma de 40 50 de euro pe luna de la YT (nu in Romania ca in Romania YT`ul nu permite parteneriat) doar ca ma joc si primesti si sponsorizari de la fani am primit zilele trecut un key la CS:GO ovensive pe steam