| Static a întrebat:

Funda! Cine stie ce nume/denumire poarta acest maieu http://demotivare.com/posters/2562/a-fost-ceva-intre-voi .html, pentru ca ador astfel de maieuri la care sa se observe bretelele de la sutien, si mai sunt unele lasate in fata, tot in genul ala, sau lasate si in spate, lasand la vedere spatele;)

1 răspuns:
| madduu a răspuns:

Pai.Poti cauta pe net sunt anumite siteuri. Dar gasesti in orice magazin.Si eu am unul ca acesta cu fundite! E aproape la fel ca acela.Nu cred ca au un nume anume! Cu placere!