| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

Funda! Cum este la castelul bran? ca vreau sa ma duc acolo si nu stiu cum e. vreau sa imi spuneti totul cu lux de amanunt

scuzati categoria dar e cea mai vizitata

2 răspunsuri:
| Ada11 a răspuns:

E foarte fain, sa stii. Daca mergi de la ora 5 (de exemplu) pana la 7 nu mai iesi din castel. Cand am fost eu erau tot felul de chestii medievale da neatinse si fantani de noroc,etc. Daca vrei,poti merge si la castelul Huniazilor. Ce misto ee! Ma rog,mie mi-a placut cu toate salile de tortura si turnurile, privelistea, tot! Asa de misto era. Merita vazute.
Pup.
Ade.
Pst: distractie placuta daca mergi
:*

| Messer a răspuns:

Deci este f frumos...o sa ramai surprins... oricum trebuie mai intai sa intelegi si sa privesti in ansamblu