| Byankaa66 a întrebat:

Funda! Cum fac ca google chrome sa nu mai retina username`ul cu care ma loghez pe facebook?

Răspuns Câştigător
| aaanonim1234 a răspuns:

Si eu m-am "confruntat" sa zic asa cu aceeasi problema. Am ales sa sterg absolut tot istoricul, cu de toate (si cookie-uri si parole salvate, etc) - asta o faci dand click acolo sus in dreapta unde sunt cele 3 liniute, apoi dai la istoric si apoi pe "stergeti datele de navigare" si dai "eliminati elementele urmatoare de la inceput". Asa se sterge tot si nu o sa mai ai nicio parola si niciun username salvat happy apoi cand intrii din nou pe facebook ai grija sa debifezi casuta cu "Pastreaza-ma logat" big grin Sper ca ti-am fost de ajutor >big grin