| ignore a întrebat:

FUNDA! Cum ma pot angaja la un supermarket sa impart pliante? Pe cine sa intreb de angajari acolo? PS:am 17 anihappy

Răspuns Câştigător
| UseR4EveR a răspuns:

Sall nu la supermarket ci mergi la ceva Orange,Vodafone,Cosmote, Romtelecom, Rds sau la ceva grupuri de protejarea mediului oriceva de genu dar la supermarketuri doar la inceput pentru reclama dar dupa deschidere doar cu cataloage poti si asa daca vrei dar daca vrei pliante incearca ce ti-am spus mergi la sediu si spui sa esti tanara si ai vrea sa iti castigi propriul tau ban prin a inparti ceva pliante sigur o sa te primeasca Succes! Bafta si sper sa fi fost de folos

1 răspuns:
| miiky973 a răspuns:

Pai trebuie sa ai 18 ani ca sa te angajezi la supermarket...