| akcentdiana a întrebat:

Funda, cum pot atrage atentia unui baiat care nu ma place? el o place pe alta fata, dar aia mai mult isi baye joc de el. el stie ca il plac, dar de cand i-am spus astw (acum 2 luni) nu mai vorbeste deloc cu mine... ajutor!

Răspuns Câştigător
| DannySh a răspuns:

Salut! Vreau sa-ti spun ca bine ai facut ca i-ai spus. Poate el doreste sa vada reactia ta si de aceea incearca sa nu iti atraga atentia. mai rabda si tu puti, cu trecerea timpului el isi va da seama. Funda daca te-am ajutat)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu te place, nu ai ce face. Nu inrautati lucrurile.