| ingerasdulke15 a întrebat:

FUNDA cum pot invata engleza invatand cuvinte am sidiua acela cu invata engleza in 21 de zile parca fara profesor la mine nu a functionat l.am laot de pe net o fi din cauza ca poate nu am fost atenta, va rog sami ziceti cum pot sa invat engleza FUNDA

2 răspunsuri:
| Ideea a răspuns:

Http://www.marplo.net/engleza/gramatica

De aici metoda moderna si cu cartea si meditatiile metoda clasica :)
Bafta ingeras!

| You_Denisse_1998 a răspuns:

Anunturi Google
Invata Engleza cu Tupeu
Vorbeste si scrie corect engleza, in 21 zile, garantat - Detalii aici www.vorbeste-engleza.info
Vrei să Vorbeşti Engleza?
Şi tu poţi vorbi fluent Engleza în 21 zile! Garantat 100% Detalii Aici www.invata-engleza.eu
Învaţă Engleza în 24 Zile
Vorbeşti Engleza fluent în 24 zile cu metodele CIA din 1989. Vezi : Engleza24zile.ro/Curs-Special uitate fundita?