| SERIOUX a întrebat:

Funda: cumm pun un video pe youtube? urgent

Răspuns Câştigător
| remusbb a răspuns:

Pai
1. iti trebuie cont
2. unde este conpul de cautare mai la dreapta putin este un buton upload
3. dupa ce ai apasat dai click de unde vrei sa fie luat video
4. daca alegi upload video iti apare o fereastra de unde alegi videul facut
5. dai open si se uploadeaza
6. cand se uploadeaza te duci mai jos si apare title (pui u un titlu)
7. apoi save changes
8.si daca so uploadat tot video o sa-ti apara sus you video will be live here
9.si gata ai terminat de uploadat un video

papa sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| Cristiana_3603 a răspuns:

Pai apesi la upload si dupa aia la browse... apesi videoclipul ales, si il lasi sa se incarce. si gata Funda PLZZZZZZZZ

| pamPammmPam a răspuns:

Trebuie mai intai sa iti faci cont si apoi trebuie sa existe o sectiune unde sa incarci. Good luck!winking

| DeeDee_2673 a răspuns:

Dai upload cand esti logata pe contul tauwinking