| alleluiah a întrebat:

Funda!
Daca un baiat se loveste de mine"neintentionat" si se uita mereu la mine, inseamna ca ma place? puppy dog eyes big grin
Funda!

Răspuns Câştigător
| zuzyalecsutza a răspuns:

Da de obicei asa se intampla dar nu incerca sa te dai de gol pentru ca poate nu e asta si poate o face pur si simplu si... doar nu ai vrea sa" pici pros " Deci mai bine ca sa fi sigura incearca sa afli de la un prieten comun care sti sigur ca nu ii va spune, iar la momentul potrivit cand sti sigur ei bine... te-ai prins

FUNDA?

9 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Da, cred ca te place. Si la mine in clasa baietii fac la fel. Asa este cand esti adolsecent. Se poate intampla si intre colegi de clasa, nu neaparat ca te place happy.

Pa, pa!

| AtateaConditii a răspuns:

Nu stiu sigur, cred ca vrea sa vada daca nu ii porti pica.

| drogh a răspuns:

Uneori baietii nu stiu cum sa-si arate dragostea fata de o fata si incearca toate modurile posibile printre care se numara si lovitul de tine neintentionat. S-ar putea sa te placa sau sa fie doar o simpatizare. Daca semnele de care da dovada se aprofundeaza, totul este clar. Cred ca cel mai bine ar fi ori sa urmaresti in continuare cum se manifesta pentru a-ti da seama, ori sa il intrebi personal pentru a nu starni vreo concluzie eronata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incetezi te rog cu intrebari din astia retardate? trimiti cel putin 2 pe zi.

Răspuns utilizator avertizat
| IonelaaaS a răspuns:

Da te place. vrea sa iti atraga atentia. funda?

| Diana769 a răspuns:

Priveste-l in ochi, o sa-ti dai seama daca te place. Va avea " acea sclipire".

| Creattzaa a răspuns:

Probabil ca da daca se uyita mai mereu la tine si te loveste "neintentionat"

| lovePC a răspuns:

Cred ca da, asa s-a intamplat si la mine si cum avem 3 luni de cand suntem impreuna happy