| 4Alee a întrebat:

[FUNDA] daca vreau sa trimit un emai la revista BRAVO GIRL!, la :
TO : scriu adresa de email;
iar la cc:; subject: si bcc: ce scriu?
[FUNDA]

3 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Buna1 tot ce trebuie sa faci este sa scrii adresa de email la "To", iar la "Subject" un salut ("Buna!", ceva de inceput) apoi completezi mesajul. daca vrei sa trimiti imagini, undeva este o imagine micuta cu o agrafa de birou:"attach files".dai click si selectezi imaginile sau documentele pe care vrei sa le trimiti, din calculatorul tau. Apoi apesi "Send". Si gata! bafta!

| AbyAndrei a răspuns:

Deci to scrii adresa lor, la subiect dai un titlu articoului pe care ai vrea sa-l publici si la bbc scrii articolulwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! La cc şi bcc nu trebuie să scrii nimic. La subject scrie, ca un titlu din 1-3 cuvinte, ideea mesajului tău. De exemplu, dacă eu trimit o cerere să mi se facă abonament la această revistă şi întreb condiţiile(cât costă, cum primesc revista, la ce interval de timp, etc.) scriu la subject "Condiţii abonament".
Dacă vrei un plus de informare, dacă vrei să te relaxezi ori să te distrezi, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/