| Consumptive a întrebat:

Hey! Vreau sa promovez si eu un forum in revista Bravo [si/sau] Bravo Girl si...habar nu am unde trebuie sa trimit descrierea si adresa...big grin
Imi puteti da si mie un email la sectiunea aia unde se trimit fan cluburile, forumurile et., va rog?
Dau

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adresa lor de email este office@bravogirl.ro (asta in cazul Bravo Girl). Acolo poti trimite orice (mesaje, poze, povesti, sugestii absolut orice). Mai au si ID de mess, bravobravogirl si bravogirl1.
Sau poti sa trimiti o scrisoare la adresa redactiei : Bulevardul Dimitrie Pompeiu, numar 6, sector 2 (in Bucuresti).
Trebuia sa te uiti la pagina de Girl! Club ca scria acolo.