| AlecsandraSandra a întrebat:

Heeey. Am o intrebare pentru vooi. Vreau sa particip si eu la cocursurile de la revista Bravo. acolo scrie sa trimit raspunsul p adresa de e-mail dar daca am raspuns corect si vor sa ma aleaga pe mine ca virgula castigatoare.Ce faac? Ar trebui sa scriu si datele de contact?

Răspuns Câştigător
| facepalmlol a răspuns:

Si datele de contact in ce constau?
Nu stiu, nu le poti trimite un mail in care sa le spui ca pur si simplu nu vrei sa trimiti datele, decat daca sa zicem ca vei castiga?

| AlecsandraSandra explică (pentru facepalmlol):

Adica nu stiiiu adresa sau un numar de telefoon dar probabil ca poate sa imi trimita un e-mail inapoi? Nuu?

| facepalmlol a răspuns (pentru AlecsandraSandra):

Da,iti poate trimite un e-mail