| Dσℓℓу a întrebat:

Funda! de pe site-urile cu jocuri xxx se iau virusi? spuneti-mi pls.stiti vre`un site cu jocuri din astea? dati`mile. cele care`mi plac i-a funda./.

2 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Mario nu mai e la moda? raised eyebrows

| eduard1029 a răspuns:

Intra pe www.pictogame.com si iti faci un cont pe site-ul poti crea mini jocuri sau uite un alt site www.hi5.com iti faci un cont si dai la jocuri eu ma joc barn buddy dar te sfatuiesc sa nu te joci barn buddy ca cei dela barn buddy controleaza greu jocul