| hUnTERRRRRR a întrebat:

Site-urile xxx sunt virusi?

25 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu, alea sunt foarte bine securizate, te poti infecta daca intri pe site urii false sau necunoscute, dar pe astea mari nu sunt virusi, aceste site urii produc milioane de dolari, daca ar fi vorba de virusi ar pierde multe milioane de euro, cine ar intra

| sierra1 a răspuns:

- cel mai probabil vei primi nişte malware dând click pe butoanele de genul "ai 18 ani - da"
- dar poţi şi să scapi clean

| Sn4k3 a răspuns:

Alea de-ti apar ca reclame cand te uiti la filme online, da.

| RainmakerX a răspuns:

Depinde ce kink-uri ai.

| PainTech a răspuns:

Site-urile nu pot fi virusi.
In cel mai rau caz, site-urile au virusi.

| Lostlyric a răspuns:

Trece cu o supa, un ceai si "vitamine".

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu, dar pot contine virusi

| AlexDarius3 a răspuns:

Unele da, unele nu Pornhub nu are virusi si nici Redtube deci stai calm, oricum recomand un antivirus cand umblii pe net fiindca in ziua de azi virusii sunt peste tot.

| deadhoe a răspuns:

De cate ori dorestiwinking

| asdf2kpower a răspuns:

Nu. Dar au reclame d-ampulea. Recomand să intrii cu AdBlock pe ele să eviți deschisul de ferestre aiurea. Și mai ușor cu frecatul lui Răducu, că orbești laughing.

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Viruși peste tot. Ferește-te!

Răspuns utilizator avertizat
| TehDevil a răspuns:

E intrebare de la Bacalaureat?!

| HadesSs a răspuns (pentru TehDevil):

La simulare laughing

| TehDevil a răspuns (pentru HadesSs):

E de plans, nu e nimic de ras! Ca atat au in minte adolescentii astia, site-uri XXX, gaming, pariuri si pacanele.
Si cand ajung fata in fata cu foaia de examen, scriu aberatii precum :"Cătălin şi Cătălina şi-o trăgeau în spaţiul rustic aşa mai dă iubire eminesciană."
Si de-ar fi numai din astea...

| HadesSs a răspuns (pentru TehDevil):

Te cred...dar nu tine de noi sa le facem educatie pe un site de asta, tine de educatia de acasa, daca parintii le cumpara de toate ce rost mai are sa invete oricum o aiba grija tati si mami.
Nu ii vezi cum se dau jos din masina si direct hoverboard eu le-as da cu ea in cap, cumparati frate o bicicleta ca are 14 ani si are 100 kg e obez.

| TehDevil a răspuns (pentru HadesSs):

Ii mai ingrasa pana spre Craciun. happy
Cat despre partea cu educatia, da, ai dreptate. E vina parintilor si din pacate nu si-o asuma. Pentru ca daca i-ai intreba parintii baiatului asta, te asigur ca ei cred ca a primit o educatie 100% corecta happy

| HadesSs a răspuns (pentru TehDevil):

Se vede educatia la piscine si terase ca tot e sezonul, cand se urca copii pe mese si nu le zic nimic, au impresia ca asa e normal. Vorba aia sunt parinti moderni.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru HadesSs):

Stimulare se spune; ca despre XXX se aminteste. laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru TehDevil):

Bine ca ati intrat la intrebarea omului pentru a vorbi de pariuri, bani, gaming si cat de gras e, lucruri pe care oricum nu aveti cum sa le stiti despre el.

Propun sa fie ars pe rug, cum sa faci o crima ca asta? Fiti seriosi, aveti o varsta. Va faceti de ras daca generalizati.

Sunt de acord cu voi in mare parte. Exista foarte multi adolescenti care sunt preocupati numai de lucrurile respective si care fac tot felul de perle la bac, dar, in situatia de fata ce ati facut este complet gresit caci nu il cunoasteti.

Credeti ca elevii de 10 nu au facut niciodata unele dintre lucrurile de mai sus?

| hUnTERRRRRR explică (pentru TehDevil):

Ba da esti prost rau, nu am nimic cu tine da esti mai prost decat prevede legea.Ce mortii ma-tii treaba are examenul cu intrebarea? Nu am voie sa intreb ca sa stiu si eu ce fac cu calculatorul ista sa nu il virusez.Nu are voie omul sa se uite la filme xxx sau ce? Nu iau bacul daca ma uit sau ce? Am 18 ani fratioare taci in mortii ma-tii de prost.Vi in p ula mea sa comentezi fara rost

| TehDevil a răspuns (pentru hUnTERRRRRR):

1. Vezi ca nu te-am jignit; de aici deduc ca adevarul te doare.
2. Daca ai fi avut peste 18 ani, nu ai fi adresat o asemenea intrebare!
3. Asa-i ca din spatele monitorului te simti cineva injurand?!

| hUnTERRRRRR explică (pentru TehDevil):

1.Ce adevar ma? tu vi aici si imi vorbesti de educatie si de-astea? cine *** esti tu?
2.Am 18 impliniti acum 1 luna.
3.Stai linistit ca pot sa te injur si fata in fata mai ales cand vad oameni prosti asa ca tine care se baga in seama degeaba nu am nici o emotie sa ii injur.

| Anonimaaaxgar a răspuns:

Nu toate. Majoritatea. Spre exemplu, Pornhub nu are viruși

| ConservativeTeen a răspuns:

Unele site-uri XXX n-au virusi, dar altele au.Trebuie sa fi foarte atent pe ce fel de site-uri intrii. Daca vei intra pe un site xxx cunoscut,(extongueornhub), slabe sanse sa iei virusi, dar daca intrii pe un site necunoscut, dau un exemplu asa (fete goale xxx), sansele de a lua virusi ar creste considerabil.
Sper ca te-am ajutat!
Sa ai o zi faina!