| kiddaherra a întrebat:

FUNDA! De unde imi pot cumpara chitara acustica din bucuresti? Si care ste mai buna pentru incepatori Chitara electro-acustica sau acustica? Mersi

2 răspunsuri:
| Aleka99 a răspuns:

Din Bucuresti iti poti lua chitara de la magazinul Muzica.(acolo frecventez eu cand trec prin capitala)Si poti sa iti iei acustica daca nu ai bugetul prea mare sau electro-acustica daca iti permiti.Deci e cam acelasi lucru dar numai ca cea din urma merge conectata la un amplificator si este folosita si pentru concerte sau reprezentatii.Alegerea ta