| wiufh a întrebat:

FUNDA! De unde imi pot cumpara un ghiozdan in Timisoara? Intru intr-a 9a, deci ceva mai serios, nu cu floricele. laughing Caut un model mai frumos, care sa tina cartile drepte.
Daca ar fi ceva mai rock sau cu Michael Jackson, ar fi perfect, daca nu ceva simplu, ca sa pot imprima pe el.
VOTURI pentru orice sugestie!(scuze de categorie, nu am stiut ce sa aleg).

1 răspuns:
| Rebeca_5235 a răspuns:

Pai sunt o gramada de ghiozdane cu Michael Jackson.
Fiindca esti a 9-a iti recomand sa incerci o geanta mai calumea
http://www.google.ro/......tp?/imgres
sau poti incerca ceva ghiozdan de firma