| LastKiss a întrebat:

Funda! Deci, imi place de o fata de la mine din zona. nu o cunosc dar am vazut-o de mai multe ori. Cum sa ii spun ca imi place de ea? sunt mai timid. Unde sa o invit la un suc? Funda. Multumesc

Răspuns Câştigător
| xqevilkissworldx3 a răspuns:

Daca iti place de ea incearca sa o prinzi intr-un moment cand sunteti singuri si spune-i usor usor ca o placi. iar apoi daca conversatia merge bine invit-o ceva de genu " Mai tarziu (sau cand vrei) mergem la un suc sau la o terasa?" ceva de genu. big grin Fundoi?big grin