| GabrielaElena21 a întrebat:

Cunosc un baiat cam timid de care imi place si as vrea sa il invit sa iesim la un suc.Cum fac sa nu par penibila?
P.S:Nu prea vorbesc cu el.

Răspuns Câştigător
| XxRobeexX a răspuns:

Mai Gabriela in primul rand eu stiam ca baietii trebuie sa invite fetele la suc nu invers. Eu zic sa renuntii la baietii timizi mai bine iei unu indraznet.winking

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Deja esti penibila de doua ori: nici nu va vorbiti si deja doresti sa-i sari in brate, si in plus, esti fata.

| FlashDNY a răspuns:

Yo sunt baiat si chestia ca baietii trebuie sa faca primul pas e o prostie, daca iti place de un baiat apropie-te de el ca prietena in primul rand afla parerea lui despre tine, daca te place cu atat mai usor totul o sa vina de la sine iar in caz contrar nu dispera de multe ori dragostea apare in timp, mai pe scurt timpul le rezolva pe toate depinde numai de tine in ce felwinking