| LastKiss a întrebat:

Funda! Deci mi-am luat o cartela cosmote reincarcabila si vreau sa o reincarc altcuiva cum fac?

Răspuns Câştigător
| StilSanatos a răspuns:

Dai *100#, reincarcare, apoi dai reincacarea unui altui cont.
pa pa

2 răspunsuri:
| FlashXLight a răspuns:

Nu mă prind cum adică vrei să i+o reîncarci altcuiva, dar dacă vrei să zici ceea cred eu că vrei să zici ( laughing ) nu cred că se poate, decât dacă schimbi cartela actuala cu fosta cartelă avută în telefon cred c vei reusi. În orice caz, caută pe net şi ştiu că trebuie să formeyi un număr anume unde te întreaba ce vrei sa faci.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dai reincarcare si alegi reincarca alt cont