| Static a întrebat:

Funda. Eu nu inteleg. :l Cand un baiat are monospranceana cred ca va creste mai repede daca si-o penseaza dar la o fata cum se intampla daca si-o pensează? Oare trebuie la salon chestiaasta cu mici fire de par dintre sprancene, oare o exista o pensare definitiva acolo? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Nolkyz a răspuns:

Da, daca se penseaza cu lama de ras evident creste mai repede! Dar banuiesc ca nimeni nu e asa de prost sa faca asa ceva. Cand folosesti ceara/penseta/epilator, in definitie ceva care smulge firul de par, acesta se rareste si se subtiaza. Nicidecum nu creste mai repede si mai des.

2 răspunsuri:
| inconscient a răspuns:

Exista monospranceana in realitate? laughing
thinking

| dydu01 a răspuns:

Buna!
Nu trebuie neaparat sa te pensezi definitiv acolo... te pensezi atunci cand vezi ca iti creste parwinking
Bine ca mie nu-mi crestehee hee big grin
Sper ca te-am ajutat!