| bogdy20000 a întrebat:

Am o intrebare: Am 13 ani si au început sa imi creasca cateva fire de par intre sprancene,dar nu cred ca o sa creasca ca si o monospranceana,nu stiu daca ar trebui sa ma pesez,dar mi se pare putin inconfortabil sa le vad asa in fiecare zi in oglinda... Tata zice ca ar trebui sa le las asa cum sunt deoarece sunt baiat si e ceva normal,mama imi zice sa nu le pensez pentru ca am sa le stric forma, iar ea nu ma va ajuta pentru ca nu vrea sa imi "strice" ea sprancenele..De urat nu arata urat, doar ca acum multi barbati ss penseaza si na.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia penseta si smulge doar firele dintre sprancene, nu intra in forma sprancenelor.

| bogdy20000 explică:

Si nu se poate face asta fara sa iasa asa dureros?laughing