| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Cum îmi pot pensa sprâncenele? În cazul unui băiat cu sprâncene lungi si fata ovala. Dati-mi detalii despre sprancene si pensare. Ce materiale trebuie sa folosesc? Cred ca este cel putin o fata aici pe TPU care se penseaza. Nu veniti cu raspunsuri gen: du-te la salon. Eu vreau sa ma pensez singur. Va rog am mare nevoie de ajutor, urgent! Fundita!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Materiale: Penseta.
Cum sa pensezi: Smulgi firele in plus.
Vezi sa nu-ti faci forma nike.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cum arata forma nike? happy

3 răspunsuri:
| BlackAndWhite1 a răspuns:

Daca esti baiat nu trebuie sa te pensezi prea tare. penseaza doar firele in plus si cele dintre cele doua spancene, deasupra nasului. Foloseste o penseta.