| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Fara misto va rog. Am pe telefon instalată aplicatia Facebook si messenger.
Dar la Facebook. Acolo la chat nu imi mai apar prieteni favoriți. Sa imi fie mai usor sa vad daca is on... pe ce am apăsat? Era mult mai fain. Acum apar doar mai mulți prieteni. Oare ca s-a actualizat aplicatia sau cum?
Cum fac sa apara acolo cum era inainte. Scuzați.mi neștiința.

Răspuns Câştigător
| Laurentiu_Nistor_1994 a răspuns:

E de la aplicatie ca au facut niste modificari si au stricat in loc sa faca ceva bun