| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa imi apara idle pe facebook (acel telefon din dreptul numelui de pe chat) atunci cand am intrat de pe telefon si nu sunt activa cateva minute? Folosesc aplicatiahappy.
Funda!

3 răspunsuri:
| Loola19999 a răspuns:

Cred ca apare de la sine.

| picard20 a răspuns:

Buna seara! Am rugamintea la dumneavoastra sa descarcati aplicatia indicata de Faceboock, mai in sus de Notificari, etc., si o sa figurati in retea ca va conectati de pe telefon. Mult succes!

| anonim_4396 explică (pentru picard20):

Tot nu merge. Am descarcat aplicatia de pe site-ul oficial, mi-am inregistrat nr. de telefon, dar degeaba sad