| SPH a întrebat:

Deci: am de ceva timp instalata pe telefon aplicatia facebook messenger si nici pana acum nu am reusit sa-mi dau seama unde e optiunea de log out straight face ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| Geea3231 a răspuns:

O am si eu. NU are optiune de log out sad Trebuie sa ti-l dezinstalezi ca sa il folosesti cu alt cont.

| SPH explică (pentru Geea3231):

Am gasit o portita: dau la setari-aplicatii-messenger-stergere date
asa se delogheaza automat!

| Geea3231 a răspuns (pentru SPH):

Interesant. Merci frumos! :*

| Ovidiuo a răspuns:

Nu are optiune de logout.Treaba e bine gandita de facebook.E mult de spus.Trebuie sa dezinstalezi aplicatia.