| AnnaaaIsHere a întrebat:

FUNDA! Fratilor, vreau si eu sa imi cumpar un laptop straight face Buget: maxim 3500 ron.Ecran de 17".Mai mic nu vreau.Sistem de operare: Windows[preferabil 8].O sa-l folosesc pentru navigat pe net,si rar jocuri[GTA SAN ANDREAS, THE SIMS 3]. Vreau sa-l cumpar de pe EMAG,sau din magazine ca FLANCO,ALTEX,MEDIAGALAXY!straight face Ajutati-ma, pe bune.Nu gasesc nimic calumea!straight face

1 răspuns:
| Darie_Alexandra_1997 a răspuns:

Nu incerca pe eMAG ...ca-ti trebuie Windows si antivirus, incearca cu un HP sau un Lenovo. Cele de la Lenovo sunt bune.happy