| Danyelusha a întrebat:

Funda! Hey TPU! Pe messenger am primit niste cereri de prietenie. Si am dat accept, dar in lista mea, sub numele celui ce i-am dat accept apare "Add request pending". Asta inseamna ca nu i-am dat accept, sau ce? Si cum sa fac sa nu se mai intample? Funda+VOT!

Răspuns Câştigător
| EANS a răspuns:

Asa se intampla. ex: ana iti da tie cerere. Tu o accepti.insa ea nu a mai intrat.CAnd v-a intra ii v-a aparea ca i-ai dat acceptt, iar ea trebuie sa-ti dea finish.Doar atunci iti va disparea "Add request pending.big grin Sper ca te-am ajutat:*

1 răspuns:
evenso
| evenso a răspuns:

Ai dat accept dar probabil el nu era online atunci. O sa dispara cand va intra si te va contacta.