| Bubi19 a întrebat:

FUNDA! îmi place de un băiat din clasa mea, și mai ne îmbrățișăm asa și ne înțelegem bine, dar ce sa mai fac sa ii placa de mine? Va rog ajutatu-ma! Mulțumesc :*

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! In primul rnd,nu poti sa faci un baiat sa te placa,daca el nu simte asta!
Dar poti sa aflii daca te place,punand o colega sa il intrebe daca te place. El,insa, e posibil sa nu raspunda concret, deoarece cine crezi tu ca impartaseste alcuiva ce simte pentru tine happy
Cel mai bine si cel mai bine, intalneste-te cu el, intre 4 ochi si spune-i ce simti pentru el,ca-ti place de el,ca persoana foarte mult si ti-ar place sa incercati sa aveti o relatie. Spune-i daca ar vrea macar sa-ti dea o sansa!
Aici sunt foarte multe avantaje,ii spui tu, el s-ar putea sa te placa happy
Dar e dezavantajul ca daca nu te place, o sa stricati putin prietenia!
Oricum, incearca ca nu ai nimic de pierdut!
Bafta multa, iti tin pumnii :**
fundita?