| alexandra987t a întrebat:

Funda! la ce ati dat.veti sa dati teza la istorie sau geografie?

4 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Eu am dat la geogra si mi s-a parut chiar simplu si este mult mai putin plictisitoare decat istoria

| AuDreY a răspuns:

Daca iti place / retii ditamai lectiile, dai la istorie, iar daca ai memorie viziuala geografie. Funda?

| iulia972 a răspuns:

La istorie sunt multi ani intr-adevar,dar si la geografie sunt multe rauri, muntii, campii si asa mai departe acum depinde si ce iti place tie mai mult eu aleg istoria:d

| anonima5682651 a răspuns:

La geografie cred ca as da desi sunt clsa a 7 si o voi da la anul.