| AlecssUhm a întrebat:

Funda la orizont! Care sunt : filmele voastre preferate(animatie, horror), jocurile voastre preferate (pc, ps2), telefonul vostru favorit(cel pe care vi-l doriti sau il aveti)!

Răspuns Câştigător
| Razorsharp a răspuns:

Animatie : Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole
Horor :Supernatural
Jocuri :Seriile NFS si Call of Duty
Telefon :Galaxy S3 sau Note 2

| AlecssUhm explică (pentru Razorsharp):

Da, niste raspunsuri foarte bune! Mai astept cateva happy Si daca numai vin raspunsuri in urmatoarele 10 min te declar CASTIGATOR; d.

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Genul de filme preferat este horror, insa imi plac si comediile, filmele psihologice si dramele. Cateva titluri: Friday the 13th, Halloween, The Texas Chainsaw Massacre, Autopsy, Saw, Trainspotting, Requiem for a Dream etc.
Nu sunt o mare fana a jocurilor, insa mai joc ocazional Sims, Fate si Neighbors from Hell.
Am un Nokia 5130 Xpress Music si nu imi doresc altul.

| TomaSorinel1974 a răspuns:

Mie imi place magicieni din weveri place