| Rebecaa14 a întrebat:

FUNDA! M-am decis sa-mi schimb numele de facebook! Vreo idee? Apropo ma cheama rebecahappy

Răspuns Câştigător
| Raresh_4518 a răspuns:

Cel mai bine mie imi suna Rebe Becca :d. SI e un derivat :p pentru numele tauwinking si e si putin asa provocator

3 răspunsuri:
| loredanalorena a răspuns:

ReBBeca...(numele de familie) sau ReBBeca Băă sau Rebe şi atat. Funda?

| mfbluu a răspuns:

Pentru Rebeca suna frumos un Beca sau Becca. apoi numele de familie sau niste litere aruncate : )

| Alexandra_5479 a răspuns:

Ai putea sa iti pui numele de familie sau sa pui un alint sau depinde ce vrei si tu.