| RoXiiiii_7313 a întrebat:

Heii! Cu catva timp in urma mi-am conectat calculatorul(unitatea) la un alt monitor, boxei, mouse si tastatura si nu imi reda sunetul(in rest totul mergea ok), adica scria, cand am intrat la Control >PanelSounds and audio devices,, No audio device". dupa care am conectat unitatea inapoi la monitorul meu care are boxele incorporate sperand ca problema sa se rezolve, dar nu a fost asa. CE SA faC? plls. Funda

1 răspuns:
| TheEnergyNeverDies a răspuns:

Trebuie instalat sunetul. Drivere gasesti pe net sau pe cd-ul special pentru calculator motherboard.