| middle654 a întrebat:

Funda..nu am vointa deloc sa invat, ma apuc sa invat si imediat am nevoia sa deschid calculatorul.mi-am impus ca anul acesta voi invata mai mult.dar nu am vointa.ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Roxxxxi a răspuns:

Parca esti eu.Asa am fost si eu.La sfarsit cand am ramas corigenta mi-am dat seama ca e cazul sa invat.Incearca sa nu faci si tu ca mine sa ingrasi porcul in ajun! Pregatestete din timp.Incearca sa te concentrezi acolo. Spune-ti in sinea ta :trebuie si pot!

| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Spuneti in gand ca pot mai mult