| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! pe ce site as putea sa vand un bilet la Lady Gaga? de asemenea daca exista doritori spuneti-mi.

7 răspunsuri:
| Ellie123 a răspuns:

Vreau eu

| Answer17 a răspuns (pentru Ellie123):

Ok, poti sa ma suni sau intri pe mess ca vorbim?

| Ellie123 a răspuns (pentru Answer17):

Pe mess mai bine

| Answer17 a răspuns (pentru Ellie123):

Bine atunci intra aici: petry_jnh@yahoo.com

| Answer17 a răspuns (pentru Answer17):

Sau mai bine intra pe id meu si da-mi nr. tau de telefon ca te sun eu, ca eu am probleme cu netu`.

| Answer17 a răspuns (pentru Ellie123):

Daca nu, da-mi id tau, sau nr. tau de tel. mai bine ca eu am niste probleme cu netu` si imi pica in continuu.

| Answer17 a răspuns (pentru Ellie123):

Anunta-ma te rog daca te-ai razgandit, ca sa stiu sa caut pe alt cineva, sa apuc sa i-o si trimit.