| Anonimaaa_6564 a întrebat:

FUnda! Peste 2 saptamani plec in excursie cu clasa. Vom sta 2 zile. Ce sa imi iau la mine?(lucruri)pe langa mancare.SI mancare ce as putea sa imi iau?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mancare:
sandvisuri:
-snitel
-branza topita cu muschi sau cu salam si castraveti!
cam atat imi trece prin minte!
Pa-palove struck

| Diana0987 a răspuns:

Depinde unde excursia eu presupun ca e undeva la munte...eu mi-as lua asa haine de schimb :pantalori vreo 2 pereschi blugi, sau pantaloni de trening dar cei de trening nu sunt asa indicati pentru ca subtiri, deci vr 2 perechi de blugi, 1-2 bluze, daca mergi unde e zapada daca mergi asa la iarba verde tricouri, dar chiar daca mergiu la zapada i-ati doua tricouri 1 roling (bluza de trening), sosete de cshimb 2 3 perechi ca daca transpiri miros urat, lenjerie(c***ti)ia-ti si uh sa ask muzica telu cu castile mp3 mp4, ce ai, carti de joc daca vrei ia foi de hartie ca poate vreti sa scrieti ceva sau sa va jucati ceva in scris. Iati servetele de nas. cam asta e necesaru eu il iau pe asta in toate exc mai lungi.happysucces si distractie placuta

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.

Imbracaminte grosuta, machiajuri si ce crezi ca ti-ar mai trebui.