| aleeee a întrebat:

Merg cu clasa intr-o excursie de 3 zile peste 2 saptamani, la o cabana si piscina. Ce farse am putea face, mai ales noaptea?

3 răspunsuri:
| asya a răspuns:

Am vazut filme de groaza in care farsele nevinovate s-au dovedit a fi mortale! Asa ca aveti grija sa nu vina ala din Masacru din Texas cu drujba, sau nimfomanii aia din Wrong Turn!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pasta de dinţi este mereu la modă dar ai grijă cui faci farsa.Noaptea poţi să o faci pe fantoma, aurolacul, violatorul...[O să bagi puţin victima în sperieţi]. Cât timp un coleg este în piscină, îi iei hainele şi o să fie nevoit să vină la cabană în costumul ud...

| rebybaby a răspuns:

Sunt f multe de facut daca poti ia un sprei de facut mustati un parfum cu miros oribil sapun invizibil prosop cu chili niste baloane umblute cu apa si puf carioci grafiti nisip megafon keciup cu care sa manjiti cabana cu mesase infioratoare daca va lasa si unele lucruri poti sa le iei de la magazinul de farse si sa mai intrebi acolo ce sa cumperi sau sa le comanzi online si dupa ce le ai poti sa faci ce vrei cu ele sa le asamplezi sa iasa ceva foarte fain a da si iinca ceva tine lumina si muzica la maxim noapte papa