| Zulffy a întrebat:

[FUNDA RAPIDA!] Buna tuturor, va rog raspundeti la intrebare, nu trebuie sa stiti exact macar ce credeti... "Dece credeti ca KFC nu face livrari la domiciliu? Stiu ca nu este pizza. Dar ar face o avere..." Va rog raspundeti repede. funda+vot la cel mai bun argument,

Răspuns Câştigător
| DaNeo a răspuns:

Ii Fast Food asta ar trebui sa explice totul
ii o diferenta in pizzerii si fast food
adica pizzerie poti comanda la dmiciliu(sa aduca ei) dar la fast food poti doar sa comanzi la pachet pentru ca chiar daca ar fac eu groaza de bani ar pierde timp pretios caci la prea multe comenzi prin oras ar trebui mai multi angajati pe scutere sau ce or folosi si acol trebuie sa includa taxe si nu va mai fi "fast" la ce trafic infernal poate fi uneori...

1 răspuns:
| ThePrincessOfTheDark a răspuns:

Pai, eu cred ca nu livreaza la domiciliu deoarece le ocupa prea mult din timp sa faca si livrari( le trebuie angajati, masini, multa mancare,...). Sper ca te-am ajutat!happy